ROLLBARY EXTREMIS

WYNAJEM ROLLBARÓW

DĘBICA

O NAS

Wynajem roll-barów

Planujesz wesele?

Chcesz uatrakcyjnić przyjęcie?

Mamy dla Was doskonałą propozycję!

Specjalnie na wesela i inne imprezy okolicznościowe oferujemy wynajem roll-barów – mobilnych barów z pełną instalacją do piwa beczkowego.

PLANUJESZ IMPREZĘ PLENEROWĄ, SZYKUJESZ DUŻEGO GRILLA, MASZ WESELE I POTRZEBUJESZ ZIMNEGO PIWA NA POPRAWINY, A MOŻE ŚWIĘTUJESZ ZE ZNAJOMYMI? WPADNIJ DO NAS A UDOSTĘPNIMY CI NIEZBĘDNY SPRZĘT DO ZORGANIZOWANIA IDEALNEJ IMPREZY PLENEROWEJ

OFERTA

ROLLBARY

Duże nalewaki do piwa na kołach, które spotykacie na każdej większej imprezie plenerowej, festynie, dożynkach czy koncercie. Zapewniamy butle CO2, kompletny sprzęt oraz fachową obsługę.

ŁAWY I STOŁY BAWARSKIE

Wynajmujemy sprzęt, który idealnie nadaje się do imprez organizowanych pod chmurką jak i pod dachem. Ławy i stoły są składane, przez co ich przewożenie i montaż stają się banalnie proste.

PARASOLE

Idealne aby uchronić gości przed deszczem, a w dni gorące przed nadmiarem promieni słonecznych. Do parasoli w komplecie podstawy betonowe wraz z uchwytami.

PIWO W BECZCE TYPU KEG

Najważniejsza sprawa przy organizacji imprezy plenerowej to piwo. W naszej ofercie znajdą Państwo KEGI 30 i 50 litrowe.

WYNAJEM KOMPLETÓW PIWNYCH

W Extremis oferujemy wynajem kompletów piwnych, w skład których wchodzi stół 210x50 cm i dwie ławki 210x25 cm. Komplety piwne Extremis przeznaczone są na imprezy plenerowe, w tym pod namioty eventowe. Pozwalają w sposób najbardziej ekonomiczny zagospodarować miejsce do siedzenia.

Ławy piwne posiadają składaną podstawę stalową oraz blat i siedzisko wykonane z litego drewna. Wynajem ław piwnych oferujemy z dowozem i transportem na terenie Dębicy woj. podkarpackiego cena za km 1,50 zł.

Wynajem za dobę 40 zł komplet.

NAMIOTY NA IMPREZY

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Paweł Machnik

rollbary.extremis@op.pl

669 750 471

GALERIA