• AKAN NIERUCHOMOŚCI

  POŚREDNICTWO W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI

  „Domus propria, domus optima”

  Wieżowce w Warszawie

  Jesteśmy warszawską firmą, działającą na rynku nieruchomości od 2010 roku, która zajmuje się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami na terenie województwa mazowieckiego. Specjalizujemy się w pomocy przy sprzedaży/wynajmie oraz kupnie/najmie nieruchomości tj. domów, działek, mieszkań, lokali użytkowych i komercyjnych. Posiadamy szeroką wiedzę o nieruchomościach popartą wieloletnią praktyką zawodową pozwalającą nam na profesjonalną obsługę Klienta. Uczestniczymy w licznych konferencjach, szkoleniach, kursach specjalistycznych w zakresie stałego doskonalenia zawodowego, aby móc zapewnić Państwu jak najlepszą współpracę. Korzystamy z publikacji w serwisach nieograniczonej liczby ofert sprzedaży i wynajmu, subskrypcji nowych oraz bezpośrednich ofert, nowoczesnej strony internetowej biura.

  „Zaangażowanie, rzetelność i zaufanie to wartości, którymi kierujemy się w codziennej pracy. Dbamy o zachowanie najwyższych standardów prawniczych i biznesowych.”

  W ciągu 10-letniej działalności zaufało nam liczne grono Klientów. Kontrahenci polscy, jak również zagraniczni cenią sobie nasze doświadczenie i umiejętność rozwiązywania najtrudniejszych problemów prawnych przy przeprowadzeniu ich przez proces sprzedaży/zakupu nieruchomości, począwszy od jej prezentacji/wyszukania, do sfinalizowania transakcji u notariusza.

  Dokładamy wszelkich starań, by dogłębnie poznać Państwa oczekiwania i potrzeby. Staramy się pielęgnować w całej firmie kulturę skupioną na potrzebach Klientów, reagowaniu na zawiłe pytania, poszukiwaniu oraz prezentowaniu konkretnych nieruchomości. Zapewniamy obsługę prawną w językach: polskim, angielskim, niemieckim i rosyjskim.

  Nasza firma współpracuje z profesjonalną i niezależną firmą doradztwa finansowego, specjalizującą się w usługach kredytowych i inwestycyjnych. Oferujemy Klientom bezpłatne doradztwo oraz pomoc w uzyskaniu kredytów gotówkowych i hipotecznych.

  Współpracujemy również z wieloma kancelariami prawnymi, które świadczą wykwalifikowaną i komplementarną pomoc w ramach obsługi podmiotów gospodarczych, uczestniczenia przy konstruowaniu i przeprowadzaniu konkretnych transakcji i projektów, a także reprezentacji stron w sporach przed sądami oraz w postępowaniach administracyjnych. Współpracującą z nami kancelarię adwokacką tworzy dynamiczny i niezależny zespół, który zdobył doświadczenie m.in. w ramach największych kancelarii prawnych działających w Polsce i na świecie.

  Powyższe doświadczenie pozwala świadczyć pomoc, również Klientom AKAN NIERUCHOMOŚCI na najwyższym poziomie prawnym i organizacyjnym. Klienci uzyskują wszechstronną i komplementarną pomoc na styku prawa i biznesu dopasowaną do ich oczekiwań i potrzeb, głównie wykwalifikowaną pomoc w dziedzinach związanych z obrotem gospodarczym, ze szczególnym uwzględnieniem transakcji dotyczącym nieruchomości oraz inwestycji budowlanych. Skupiamy się na świadczeniu usług na rzecz przedsiębiorców, podmiotów publicznych oraz właścicieli/współwłaścicieli „trudnych” nieruchomości gruntowych.

  W ramach współpracy z architektami, pomagamy w przedsięwzięciach związanych z podziałami, scalaniem nieruchomości, projektami architektoniczno – budowlanymi, projektami konstrukcyjnymi, projektami BIOZ, w zakresie niezbędnym do uzyskania pozwolenia na budowę, projektami zagospodarowania terenu na mapie do celów projektowych etc.

  Wieżowce w Warszawie

  AKAN NIERUCHOMOŚCI posiada obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej pośrednika w obrocie nieruchomościami w Concordia Polska T.U. S.A. zgodnie z rozporządzeniem Ministra Finansów z dnia 29 kwietnia 2019 r. (Dz.U. 2019 r., poz. 804).

  Anna Nowicka - specjalizacja, edukacja, kariera:

  Anna Nowicka - właścicielka biura nieruchomości

  Założycielka firmy AKAN NIERUCHOMOŚCI, prawnik, licencjonowany pośrednik obrotu nieruchomościami (licencja zawodowa nr 14355 wydana przez Ministra Infrastruktury w dniu 19 maja 2010 roku), Członek Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości PFRN, Członek Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami WSPON. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie oraz Podyplomowego Studium Rzeczoznawstwa Majątkowego Pośrednictwa Obrotu Nieruchomościami i Zarządzania Nieruchomościami na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

  W latach 2000 - 2006 zatrudniona w Sekretariacie Wydziału Cywilnego Sądu Rejonowego w Braniewie, następnie od 2006 roku – jako Asystent sędziego pracowała w Wydziale Cywilnym Sądu Okręgowego w Elblągu (bezpośrednia współpraca z Przewodniczącą Wydziału). Przez kilka lat pełniła funkcję kuratora sądowego w Zespole Kuratorskiej Służby Sądowej przy Sądzie Rejonowym w Braniewie oraz w IV Zespole Kuratorskiej Służby Sądowej Sądu Rejonowego dla Warszawy Pragi-Północ. Ukończyła Studium Obsługi Celnej w Ełku, filia w Olsztynie (agent celny, specjalista obsługi ruchu granicznego).

  Po ukończeniu studiów rozpoczęła pracę w Kancelarii Notarialnej w Warszawie, w której pracuje do chwili obecnej prowadząc jednocześnie działalność gospodarczą. Prawnik specjalizujący się w prawie dotyczącym nieruchomości. Jej zainteresowania zawodowe koncentrują się w obszarze prawa cywilnego, ze szczególnym uwzględnieniem prawa rzeczowego. Doświadczenie zawodowe obejmuje także praktykę prawa pracy.

  Od października 2020 roku kontynuuje edukację na innowacyjnym kierunku Home Staging i aranżacja wnętrz - nowy wymiar sprzedaży nieruchomości w Centrum Kształcenia Podyplomowego na Uczelni Łazarskiego w Warszawie.

  Logo - Polska Federacja Rynku Nieruchomości Logo - Warszawskie Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami Logo - System Współpracy Pośredników Nieruchomości
  Współpraca:
  Kancelaria Notarialna Grzegorz Rogala Kancelaria Adwokacka Grzegorz Jaroszczyk Kancelaria Radców Prawnych Gwiazda, Mazur S.C. Kancelaria Prawna Domański Zakrzewski Palinka sp.k. MOFO Architekci Ivan Leskov Architekci Artur Kos Fotografia Artystyczna Marcin Szajnfeld - Agencja Fotograficzno Reklamowa GAMBIT IT

  AKAN NIERUCHOMOŚCI

  Skarbka z Gór 128 A lok.12

  03-287 Warszawa

  tel: +(48) 602 616 947 biuro@akan.nieruchomosci.pl

  NIP: 582-152-17-60

  REGON: 142651411